10 důvodů proč zvolit Luxra skříně

 

  1. Stavíme na osobním jednání a nabízíme našim klientům osobní návštěvu našeho odborného poradce u vás doma, nemusíte tak jezdit za námi.
  2. Volíme pouze prověřené výrobce a dodavatele, tak abychom předešli reklamacím kvality.
  3. Námi dodávaný materiál nábytku je od renomovaných výrobců. Spolupracujeme jen s úzkou skupinou výrobců, tak abychom byli schopni zajistit nejlepší podmínky.
  4. Veškerý nábytek je vyráběn z lamina tloušťky 18 mm (výrobce EGGER nebo Kronospan), nešidíme na tloušťce (16 mm) a na hustotě výplně desky, tak jak to dělá levná konkurence.
  5. Jdeme s dobou, nenabízíme řešení, které se dělalo před lety, tak abychom snížili náklady na váš úkor, jak to dělá konkurence.
  6. Základem pro kvalitní rozhodování je dostatek informací. Kromě technických podkladů dodáváme ke každé zakázce počítačovou 3D vizualizaci, tak aby si zákazník mohl lépe představit.
  7. Nabízíme zákazníkovi kompletní dodávky služeb.
  8. Dodací lhůty na naše výrobky a služby držíme na spodních hranicích nabídky na trhu, ne ale tak, aby to mělo vliv na kvalitu dodaného díla.
  9. Neslibujeme nesplnitelné termíny, ale termíny, které dáme, ty také splníme.
  10. Nabízíme velmi nadstandardní záruku na vestavěné skříně v délce 10 let. Toto jen podtrhuje naši snahu o dodávky pouze kvalitních řešení.
nahoru