O nás

logo LUXRAObecné informace o firmě

Společnost LUXRA, která byla založena v roce 2008, navazuje na rodinnou tradici stavební výroby od roku 1996, kterou rozšířila a doplnila o truhlářské a nábytkářské služby. Cílem této přeměny je vyšší profesionalita již od prvního navázání kontaktu s potencionálním zákazníkem, až po slavnostní předání hotového díla.

Velkou výhodou společnosti LUXRA je její komplexita v řešení otázky „domov na míru" posloucháme a pomáháme Vašim potřebám a to při různých stavebních či rekonstrukčních zakázkách. K obvodovým zdím Vám můžeme na míru dodat zpracované dřevotvary se všemi různými odstíny. Bytový interiér Vám můžeme nabídnout od podlahy až po strop. Každá cenová nabídka je od nás zdarma a v základní vizualizaci pro Vaší lepší představivost, tohle všechno  je u nás samozřejmostí. Hlavním posláním společnosti jsou solidní služby a dodávka kvalitního zboží. Protože spokojený zákazník je pro nás vždy to nejdůležitější a nejcennější aktivum.

Většina dodávek, které společnost realizuje, jsou díla na zakázku šité přesně podle potřeb a představ klienta. V případě že zákazník nemá jasnou představu o detailech zakázky, zaměstnanci společnosti LUXRA a odborní konzultanti rádi pomohou a představí poslední trendy v dané oblasti. V návaznosti na tom následně připraví návrhy realizace, dle zjištěných potřeb v základním grafickém vyhotovení.

Kdo je naším zákazníkem? Zákazníkem společnosti LUXRA je kdokoliv kdo buď plánuje postavit nebo zrekonstruovat dům či byt a případně navrhnout a realizovat interiéry a nábytek.

Proč zvolit právě společnost Luxra?

Na pár řádcích se pokusíme specifikovat proč zvolit práce společnost LUXRA jako partnera pro stavbu, rekonstrukci nebo změnu interiéru.

Výběr dodavatele

Své dodavatele pečlivě vybíráme a volíme jen ty, kteří dokáží nabídnout dobrou cenu a výbornou kvalitu. Je tak můžeme docílit zákaznické spokojenosti. Preferujeme české výrobce a dodavatele, pokud to není možné a požadovanou kvalitu a cenu čeští dodavatelé nesplňují, volíme výrobce ze Slovenska, Německa, Rakouska nebo Itálie. Vyhýbáme se dodavatelům, nabízejícím nízkou cenu ale špatnou kvalitu.

Nábytek

nábytekNenabízíme zboží, které lze dostat v každém velkém obchodě s nábytkem za pár korun. Zákazníkovy rádi vysvětlíme výhody proč si vybrat raději naše řešení než levné polotovary z obchodních domů. Naše řešení je o maximálně polovinu dražší za to mnohem kvalitnější a na pohled hezčí.

Pár příkladů za všechny:

Dodáváme nábytek z lamina 18 a mm tloušťky, dýhy nebo masivu. Oproti obchodním domům, které nabízejí nábytek z lisovaného papíru (MDF) o tloušťce 10 - 16 mm. Tento nábytek má řadu nevýhod spočívajících ve snadném zkrabatění horní vrstvy po kontaktu s vodou např. z květináče, celková stabilita nábytku je velmi omezená a nábytek není příliš stabilní a pevný.

Nábytek od nás lze vždy upravit na míru dle aktuálních dispozic bytu. (i v případě sektorových prvků). Při přestavbě nebo stěhování je nábytek vždy dostatečně stabilní a pevný aby toto přežil a nerozpadnul se oproti papírovým verzím z obchodních domů.

Nábytek od nás je vždy v něčem originální a nemlže se tak státá, že soused bude mít to samé. Nabízíme nábytek v celé škále barev a tvarů čel.

Podlahy

podlahyNabízíme pouze kvalitní podlahy, které se po roce nezkroutí, nepraskají nebo jinak nepoškodí. Při kontaktu s vodou se levné podlahy začnou kroutit a následkem toho vrzat a bobtnat. Toto kvalitní podlahy neudělá. Nikomu není příjemné, když slyší nad hlavou chodit někoho jiného například souseda. V případě kvalitní a profesionální montáže a použití námi nabízené podlahové krytiny se tomuto dá předejít.

Kuchyně

kuchyněKuchyňská linka je nemalou investicí proto by měla být dokonale promyšlena a přesně pasovat do daného prostoru. Z tohoto důvodu je jediným vhodným řešením kuchyň postavená na míru. Společnost Luxra nabízí dva typy kuchyní. Sektorové, které lze rozměrově upravit na míru daného prostoru a zakázkové které mají oproti sektorovým kompletně volné pole působnosti co se rozmanitých tvarů skříněk týče.

Velmi důležitým a často opomíjeným detailem u kuchyní a nábytku jsou madla, pojezdy a panty. Tyto takzvané drobnosti umí hodně zpříjemnit nebo také znepříjemnit používání. Při použití kvalitních pantů nebo pojezdů s dotahy již odpadá nepříjemné bouchání skříněk nebo šuplíků. Toto řešení navíc není v celkové ceně o tolik dražší.

Levné varianty kuchyní jsou postavené z lisovaného papíru. Toto řešení je mnohem složitější na údržbu ale i na životnost. Vlivem vodních par se začne fólie na deskách odlupovat a celkový dojem z kuchyně za několik desítek tisíc je pryč. Konkurence ráda zneužívá nevědomosti zákazníka, na showroomu je kuchyň osazana nejlepšími prvky, ovšem to co zákazník obdrží je ve většině případů mnohem chudší. Jedním z příkladů jsou pojezdy šuplíků s dojezdem na showroomu a dřevěné výsuvy dodané k zákazníkovi. My před zákazníkem nic neskrýváme a vše říkáme na rovinu.

Koupelny

koupelnaDíky své komplexnosti nabízíme zákazníkovi vše pod jednou střechou. Na základě požadavků a rozměrů bytu vytvoříme 3D návrh, jak by mohla koupelna vypadat. V rámci návrhu se řeší rozmístění jednotlivých zařizovacích prvků jako je vana, umyvadlo atd., typ a barva obkladů a dlažby a také nábytku.

Stejně jako u kuchyní se u koupelen snažíme volit kvalitní české výrobky za přijatelnou cenu. Vyhýbáme se levným obkladům a zařizovacím předmětům, jelikož v konečném důsledku jsou dražší a kvalitou nevalné. Levné obklady a dlažby nejen že praskají při vlastní montáži ale i po položení. Glazura je na levných obkladech velmi jemná a není tak problém jí poškrábat.

U obkladů a dlažeb platí více než jinde, že polovina konečné kvality je docílena ve výrobní továrně a druhá vlastní montáží. Vždy´t křivě nalepená dlaždice může být sebe lepší a hezčí ale vypadá stále ošklivě. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na naše zaměstnance a na práci, kterou odvádějí. Jelikož jen spokojený zákazník je pro nás potěšením a dobrou vizitkou.

nahoru