EGGER

Vážení zákazníci, omlouváme se, stránky jsou nyní v rekonstrukci. Posléze zde najdete nabídku námi nabízeného sortimentu.

Prozatím Vás můžeme odkázat na ceníky námi nabízených podlah. 
ceny-podlah
Děkujeme za pochopení.

Na rekonstrukci webu usilovně pracujeme a slibujeme, že nebude trvat déle, než je nezbytně nutné.

Ppodlahy spol. EGGER můžeme rozdělit do dvou kategorií a to na laminátové podlahy a plovoucí laminátové podlahy. Laminátové podlahy patří ve své nižší cenové relaci převážně do ekonomické třídy a laminátové plovoucí podlahy do exkluzivní třídy....

NOVÝ FLOORLINE - Laminátová podlaha pro dokonalé chvíle

laminátové plovoucí podlahy EGGER FLOORLINE® svými různorodými vzory, dokonale vzájemně sladěnými detaily a technicky rafinovanými prvky ztělesňují příjemnou atmosféru života v jakékoli místnosti a při jakémkoli okamžiku. Podlahy ve zcela moderním nebo klasickém stylu a elegantním provedení jsou určeny pro soukromé nebo komerční účely, pro běžné nebo vysoké nároky. FLOORLINE® je spojením nejvyšší kvality a vkusného designu.

EUROCLIC a BASIC – ekonomické laminátové podlahy

Základní kolekce designů v nejnižší cenové relaci splňuje svými parametry standardní nároky na užitné vlastnosti laminátových podlah v domácnosti i lehce zatěžovaných komerčních projektech. Podlahy EUROCLIC jsou velmi oblíbené mezi velkoodběrateli, kteří potřebují pro vybavení novostaveb spolehlivé podlahy, které se velmi snadno instalují.

nahoru