Interiérový architekt – řešení bytů na míru

Interierovy architektV rámci našeho přístupu k rekonstrukci nabízíme našim zákazníkům v rámci příprav rekonstrukce jakéhokoliv rozsahu možnost konzultací s interiérovým architektem. Nabízíme tak komplexní služby v oblasti návrhu řešení dispozice bytů, koupelen, bytových jader a kuchyní i ostatních prostor bytu či domu. Tyto služby jsou spojené s následnou rekonstrukcí prováděnou naší společností.

Našim zákazníkům nabízíme návrhy a realizace jedinečných interiérů na míru. Naši architekti, se kterými jsme již připravili a zrealizovali řadu projektů, se orientují především na vkus a potřeby zákazníka. Pokud zákazník přesně neví nebo váhá, jak by měl jeho interiér vypadat, pomůžeme mu prostřednictvím 3D vizualizací.

Velice si vážíme každého zákazníka, který si uvědomuje, že zařízení domácího nebo pracovního interiéru podle vlastních představ, potřeb a bez kompromisů je důležité, protože v něm bude trávit více času. Věci, které dennodenně používáme nebo jen vidíme, bychom měli vybírat velice pečlivě. Na prvním místě by neměl být jenom vzhled a možnosti použití, ale i ceně přiměřená spolehlivost a kvalita.

O základních pravidlech, nových trendech, kvalitních materiálech a o celkovém navržení na míru „ušitého" řešení ví nejvíce profesionál, který uvedený obor studoval a dennodenně se mu věnuje. Pokud tedy máte rádi pěkné a kvalitní věci, doporučujeme vám využít služeb našich architektů, návrhářů a techniků.

Před celkovou realizací je třeba provést přesné zaměření dispozic interiéru. V ideálním případě zákazník zajistí přístup ke všem příčkám rekonstruovaného prostoru, tak aby zaměřovací technik a architekt k nim měli volný přístup. Samotné zaměření není časově nijak náročné a závisí jen na objemu díla.

Nabízíme:

 • postup spolupráce s bytovým architektem,
 • zaměření dotčených prostor,
 • specifikace požadavků zákazníka,
 • připravení několika variant řešení interiérů ke konzultaci,
 • výběr konečného řešení z nabídnutých návrhů,
 • prostorová vizualizace konečného řešení interiéru ve 3D programu,
 • vymodelování veškerých vazeb na další prvky a části bytu či domu,
 • příprava kompletní projektové dokumentace,
 • cenová nabídka realizace projektu,
 • kompletní realizace v dohodnutém termínu
 • autorský dozor autora projektu - architekta/ designera.

Využití služeb bytového architekta

Využití služeb interiérového architektaPrvním korkem je přesné zaměření prostor určených k rekonstrukci včetně konzultace spojené s vaší představou o budoucím stavu a rozmístění jednotlivých prvků. V případě již podepsané smlouvy o rekonstrukci je tato konzultace pro naše zákazníky zdarma (pro ostatní případy se účtuje cena 1.500 Kč/hod + DPH).

Následuje zpracování základního dispozičního řešení dle vašich představ v CAD programu (cena od 4.000,- Kč vč. DPH za výkres rekonstrukce rozsahu bytového jádra). Kompletní cena za návrh dispozice bytu do velikosti 3+1 ve třech různých variantách se pohybuje kolem 15.000 Kč + DPH.

V případě dodatečných změn vizualizací nebo výkresové dokumentace se účtuje standardní hodinový poplatek ve výši 1.500 Kč). Po odsouhlasení finální verze vizualizace nebo výkresové dokumentace obdrží zákazník elektronickou verzi podkladů v .pdf nebo tištěnou verzi ve formátu A3.

Na základě architektonického návrhu je možné zpracovat projektovou dokumentaci (přesná cena se určuje na základě složitosti celé rekonstrukce a jednotlivých prvků).

nahoru