Bezpečnostní dveře

bezpečnostní dveřeNašim zákazníkům během rekonstrukcí nebo stavby domů dodáváme také certifikované bezpečnostní a protipožární dveře. Dveře jsou vyráběny v mnoha typech, rozměrech, barvách a povrchových úpravách.

Námi dodávané bezpečnostní dveře jsou složeny z pevnostní ocelové mříže v kombinaci s ocelovým hlubokotažným plechem. Dveře uzamyká rozvorový systém osmi, případně šestnácti, aktivních bezpečnostních čepů, které nezávisle zapadají do stávající nebo nové zárubně. Bezpečnostní systém je ovládán bezpečnostním klíčem s možností využití stávajícího bezpečnostního kování a vložky zákazníka.

Povrch dveří je z lamina různých barev a dekorů. Na přání lze dodat i dvojbarevné dveře s různou barvou uvnitř bytu a vně.

Dodávané bezpečnostní zárubně jsou vyráběné z nadstandardně silného materiálu a mají zesílené a chráněné otvory pro zamykací čepy. Jsou dodávány v typizovaných rozměrech 80 x 200, 90 x 200 a 90 x 210 cm. V případě potřeby je možné nechat vyrobit zárubně přesně na míru daného otvoru.

Povrchová úprava pozinkovaného plechu zárubní je ošetřena základovou barvou nebo vypalovanou práškovou barvou.

nahoru