Grafický návrh – vizualizace koupelny

grafický návrh 1Pomocí grafických 3D vizualizací se snažíme zákazníkovi věrně zobrazit budoucí podobu rekonstruované koupelny a WC. Grafické návrhy mají nespornou výhodu v možnosti jejich snadných a relativně rychlých změn a úprav.

3D vizualizace našim zákazníkům nabízíme pro veškeré námi realizované projekty. Může se jednat o dodávku jednoho kusu na zakázku vyráběného koupelnového nábytku, rekonstrukci bytového jádra, kuchyňskou linku nebo rekonstrukci celého bytu.

Tyto vizualizace provedené ve formátu 3D obsahují povrchové textury obkladů a dlažeb v barevném provedení, které přesně vykresluje budoucí stav realizace. Pro nakreslení 3D návrhu stačí, aby si zákazník vybral obklad a dlažbu z katalogů výrobců a měl k dispozici půdorysný tvar koupelny. Do návrhu můžeme umístit rovněž vybrané zařizovací předměty (vanu, umyvadlo, WC...), koupelnový nábytek a jiné doplňky.

Kromě reálné podoby barevného a povrchového provedení, grafické návrhy rovněž slouží pro představu o výškovém a půdorysném uspořádání dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů.

Pro další informace o grafických návrzích a jejich realizaci nás můžete kontaktovat pomocí emailu, kontaktního formuláře nebo telefonu.

Přehled služeb spojených se zpracováním grafických návrhů

  • Grafické studie a návrhy, zaměření stavby.
  • Autorský a technický dozor.
  • Speciální návrhy, realizace a montáže (bazény, technicky náročné prostory apod.) Více informací naleznete dále.

Přípravná studie - designový rozbor

V této fázi společně provedeme rozbor vašich požadavků a nároků na styl a design nově vznikajícího prostoru. Provedeme předběžný výběr materiálů vhodných pro navrhovaný prostor a jeho sladění s ostatními částmi domu. Tuto službu nabízíme našim zákazníkům zdarma.

Realistické grafické návrhy

realistické návrhyRealistické grafické návrhy vznikají na základě přípravné studie a dodaných rozměrových podkladů. Výsledkem je 3D prostorová vizualizace (studie) navrhovaného prostoru.

Součástí zpracování grafického návrhu je i cenová kalkulace navrhovaného díla. Grafická vizualizace je zpoplatněna poplatkem (viz. ceník), který se v případě realizace rekonstrukce naší společností odečte od výsledné ceny.

Zaměření stavby

Zaměření rozměrů pro budoucí koupelnu a WC poskytujeme zákazníkům jako doporučenou službu. Pro vypracování grafického návrhu a předběžné nabídky většinou stačí základní zaměření provedené zákazníkem. Následně je potřeba přesné zaměření nebo dodání projektu rekonstrukce. Toto pomůže odhalit případné problémy a nerovnosti, které se budou v průběhu stavby muset odstranit. V případě, že si zákazník objedná tuto službu, přebíráme též odpovědnost za správnost zaměření obkladů a dlažeb. Tato služba se hradí jako příplatek ke zpracování grafického návrhu (viz ceník).

Autorský a technický dozor

Na přání lze zajistit u zpracovaných zakázek též autorský či technický dozor nad dodržováním technologických postupů při přípravě a realizaci stavby a správnosti realizace z pohledu fyzického ztvárnění designového návrhu. Tato služba je samozřejmostí pokud společnost LUXRA bude vypracovávat projekt a zároveň ho i realizovat.nahoru