Malířské a lakýrnické práce

malířské práce

 

Součástí našich služeb je malování pokojů v panelových bytech, ve starší cihlové zástavbě, na schodištích, v kancelářích, školách i průmyslových objektech. Malování provádíme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů.

Mnoho zákazníků se domnívá, že malování pokojů, bytů a kanceláří je jednoduché - přesune se nábytek a stěny se natřou levnou malířskou barvou. Má-li ale výsledek malování pokojů a bytů odpovídat vašemu očekávání, vždy je nutné věnovat patřičnou pozornost přípravě povrchu. Zákazník by si měl ujasnit, jaký výsledek od malování očekává a v jakém stavu je byt před malováním. Zakouřený byt vyžaduje důkladnější pracovní postupy, než krátce používaná novostavba.

Před vlastním malováním je obvykle potřeba povrch zdí pokojů upravit. Staré klihové a nesoudržné nátěry je nutno před malováním odstranit, povrch zdí penetrovat a vyrovnat nerovnosti. Rozsáhlejší nerovnosti zdí se celoplošně vyrovnávají stěrkováním.

Výběr barev a materiálů

Pro námi nabízené malířské a natěračské práce nabízíme velký výběr barev různých vlastností a vysokých kvalit. Záleží především na přáních a požadavcích klienta.

Malování interiérů i exteriérů

  • repase a malování oken a dveří
  • malování radiátorů a kovových konstrukcí
  • natírání klempířských a zámečnických výrobků
  • lakování podlah
  • malování fasád a střech

 

nahoru