Obklad a dlažba ABSOLUT

02.02.2012

Série vychází vstříc současným trendům - maximalizaci formátu obkladu s jednoduchými dekory v minimalistickém pojetí. Letošní novinkou je dekorace Absolut ve dvou barevných modifikacích. Ta se dá kompletovat jak se základní bílou obkládačkou Combi, tak s dlaždicemi Frostica. Výsledným efektem je harmonický soulad jemného dekoru s jednotlivými prvky.

Velkoformátová kalibrovaná bílá lesklá obkladačka Combi má rozměry 29,8 x 59,8 cm. Květinový dekor Absolut s kresbou lilie je absolutním oživením každé koupelny. Dekor 59,8 x 59,8 cm rozehrává v obou verzích dvě barevné škály - fialovou se světle tyrkysovou nebo oranžovou se zelenou. Tyto škály pak dokonale korespondují s příslušnými dlaždicemi Frostica. Ty nemusí být použity jen pro podlahu. Zajímavým efektem, hrou světel a stínů, může být položení dlaždic Frostica na stěnu právě v kombinaci s Combi a dekorem Absolut, čímž je optická hra povrchů a barev dotažena k dokonalosti. K dekoru je nabízena také listela formátu 8,7 x 59,8 cm kombinující barvy dekoru Absolut i dlaždic Frostica. Předností této série je variabilita jednoduchého základu s luxusní dekorací v horizontálním i vertikálním ložení obkladu. Právě díky kombinaci velkorysých formátů získává koupelna exkluzivní charakter. Použití velkoformátových obkladaček a dlaždic minimalizuje množství spár v koupelně, což dává příležitost elegantní dekoraci Absolut jedinečně vyniknout.

Design lilie, „královny květin", podporují elegantní křivky a jemné barvy dekoru Absolut. Právě okouzlující lilie rozehraje, stejně jako v přírodě, naši představivost a při pohledu na ní se nám nabízí nevšední zážitek. Absolut, to není pouze jediný květ. Z jeho designu vychází celá série v jednotném duchu.

Půvabný květ lilie vykouzlí přirozenou atmosféru - bílá obkladačka nechá vyniknout jemnou kresbu dekoru a dlažby - trendové barvy dlaždic v barevné harmonii s dekorem - originální dekorace povyšuje celou sérii do sféry luxusu.

 

více novinek »

nahoru