Novinky

15.05.2019 | Obkladačky GLAMOUR

Naší nabídku jsme rozšířili o exkluzivní obkladačky GLAMOUR od společnosi LASSLSBERGER s.r.o., která je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR. Obkladačky GLAMOUR pochází z tradiční české značky RAKO.

více »

15.05.2019 | Rekonstrukce půdy

Rekonstrukce půdy, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní... Vraťme se na k rekonstrukci půdy. Máme pro Vás několik dobrých rad.

více »

13.06.2012 | Osvětlení koupelny

Ne každý má to štěstí, že jeho koupelna disponuje oknem a denním světlem. Obyvatelé panelových domů si o tom mohou nechat zdát, nebo se alespoň pokusit sluneční svit v koupelně nasimulovat.

více »

26.05.2012 | Terasy k domu i bazénu

Krásná terasa je snem mnoha z nás. Odpočinek se však po čase změní v noční můru, protože se nám přes veškerou údržbu dřevo na podlaze rozpadne a je po terase. Máme pro vás řešení – jmenuje se GRENADECK od české společnosti Grena.

více »

26.05.2012 | Typy jader

Možnosti rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelen jsou ovlivněny typem jádra. Z toho důvodu jsme pro vás připravili přehled základních typů jader, které se objevují nejčastěji. Dle typu jádra lze také určit, zda je možné změnit dispozice nové koupelny nebo nikoliv.

více »

27.03.2012 | Obklady a dlažba PARIS

Moderní a velmi designová dlažba a obklady RAKO PARIS, dají vaší koupelně nový svěží nádech.

více »

01.03.2012 | Obklad a dlažba CONCEPT

Série Concept je kompromisem mezi estetickou přitažlivostí a dokonalou účelností. Bohatá kolekce poskytuje mnoho kombinací obkladu, dekorace a dlažby, které spolu perfektně barevně harmonizují.

více »

02.02.2012 | Obklad a dlažba ABSOLUT

Série vychází vstříc současným trendům - maximalizaci formátu obkladu s jednoduchými dekory v minimalistickém pojetí. Letošní novinkou je dekorace Absolut ve dvou barevných modifikacích. Ta se dá kompletovat jak se základní bílou obkládačkou Combi, tak s dlaždicemi Frostica. Výsledným efektem je harmonický soulad jemného dekoru s jednotlivými prvky.

více »

nahoru