Obklady a dlažba PARIS

27.03.2012

Moderní a velmi designová dlažba a obklady RAKO PARIS, dají vaší koupelně nový svěží nádech.

Už samotný název série vyjadřuje eleganci slibující ještě něco navíc. Vzrušující, nezapomenutelná, originální - taková je Paříž pro většinu z nás.

Obkladačky v moderním formátu 19,8 x 39,8 cm vás okouzlí trendovou kombinací bílé, tyrkysové a tmavě hnědé. Stejně tak ovšem Paris umožňuje nadčasovou klasiku: bílá, červenohnědá a tmavě hnědá. Základní obkladačky jsou díky svému „oživenému" originálnímu povrchu zdobným základem, reliéfní povrch oživují stékající kapičky vody. Série Paris nabízí dva typy listel v barvách základů s povrchem pokrytým třpytivými korálky, první 6 x 19,8 cm s výrazně zvlněným povrchem a druhý elegantně štíhlý typ o rozměru 1,5 x 39,8 cm. Tajemství harmonie série Paris vnáší do prostoru celoplošný dekor, který má na sobě korálky v barvách základních obkladaček a položením do plochy může tvořit i celý závěs. Budete-li kombinovat celoplošné dekory s rozevlátým neukončeným korálkovým motivem na hnědém základu, bude efekt závěsu dokonale kontrastní. Pokud si dekoraci dopřejete na bílém základu, můžete se podívat imaginárně „za stěnu koupelny". Tyto efekty oceníte až ve své koupelně! Pokud dáváte přednost jednoduchosti, pak můžete použít celoplošný dekor v pruzích. Paris vás vždy nadchne množstvím úžasných možností, záleží jen na vaší představivosti.

Obkladačky doplňují kalibrované dlaždice série Spirit, 44,5 x 44,5 cm v hnědé a bílé barvě. Charakteristickým znakem podlahy Spirit je homogenní povrch jemné textilie, který propojuje stěny s podlahou a vnáší tak noblesu do celé koupelny. Všechny dlaždice série Spirit jsou nabízeny jako kalibrované, což je předurčuje pro nejmodernější způsob pokládání s velmi úzkou spárou 1 - 2 mm. Úzkou spáru umocní světelné reflexe detailně propracovaného povrchu.

Paris vyzařuje lehce romantickou i luxusní atmosférou - elegantní kombinace bílé, tyrkysové a tmavě hnědé -„oživený" originální povrch obkládaček - celoplošné dekory s rozevlátým neukončeným korálkovým motivem - efekt závěsu.

 

více novinek »

nahoru