Terasy k domu i bazénu

26.05.2012

Krásná terasa je snem mnoha z nás. Odpočinek se však po čase změní v noční můru, protože se nám přes údržbu dřevo na podlaze rozpadne a je po terase. Máme pro vás řešení – jmenuje se GRENADECK od české společnosti Grena.

Jedním z mnoha praktických výrobků společnosti Transform je rýhovaná – terasová deska sloužící k vytváření nejrůznějších pochůzných ploch jako jsou terasy, balkony, restaurační zahrádky, molové a zahradní chodníky, plochy kolem bazénů a podobně.

Desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, hnilobě a vlhkosti. Mají přírodní vzhled a vyznačují se dlouhou životností. Plně tak nahrazují obdobné výrobky z exotických dřevin. Obě strany desek jsou opatřeny odvodňovacím rýhováním, které se liší svojí hustotou a tvarem, což poskytuje možnost volby vzhledu pochůzné plochy. Ideální bezúdržbové řešení, se kterým budete spokojeni navždy!

Využití terasových desek je při výstavbě po všech stránkách velice výhodné. Desky nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují speciální údržbu. Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby. Místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat.

více novinek »

nahoru